روش ثبت ایده در تلپولگرام

تلپولگرام اولین و بزرگترین مرکز خرید و فروش ایده در ایران

اگر شما هم ذهن خلاقی دارید به راحتی میتوانید از این خلاقیت خود درآمد کسب نمایید.

حتما برای شما هم پیش آمده که به ایده ای جدید و ناب برسید اما به هر دلیلی مانند عدم امکان اجرا و… به دنبال واگذاری ایده خود باشید.

از طرفی عده ای هم هستند که به دنبال ایده های جدید برای شروع کسب وکار میباشند.

در تلپولگرام این فرصت فراهم میشود تا ایده پردازان ایده خود را داخل سایت ارسال  و کسانی که به دنبال ایده هستند نیز می توانند ایده مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

چه کسانی میتوانند ایده بدهند؟

هر کس در هر زمینه ای که به ایده دست یافته است می تواند برای فروش ارائه نماید. ایده هایی برای  کسب وکار , تبلیغات , افزایش فروش ,ساخت یک وسیله , داستان نویسی , برنامه نویسی و…

نحوه ثبت ایده به چه صورت است؟

کافیست در سایت ثبت نام نموده و در قسمت ثبت محصول ایده خود را برای فروش عرضه نمایید . شما باید توضیحات کوتاهی را برای معرفی اجمالی ایده های خود در قسمت توضیحات نوشته و در نهایت می بایست فایل کامل توضیح ایده را به جهت دانلود خریداران ایده داخل سایت آپلود نمایید. ایده شما پس از بررسی توسط مدیریت سایت و تایید نهایی داخل سایت درج خواهد شد. حتما قبل از ارسال ایده به جهت هماهنگی و مشاوره به مدیر تیم میلیاردرها پیام دهید.

جهت ارتباط با مهندس سروش خادمی مدیر تیم میلیاردرها روی این نوشته کلیک کنید.

اگر ایده های ما به فروش رفت چطور هزینه آن را دریافت نماییم؟

وقتی شما ایده ای را داخل سایت تلپولگرام ارسال می نمایید به صورت پیشفرض شما به عنوان تامین کننده و مالک ایده شناخته می شوید و به محض فروش ایده ایمیلی به شما ارسال و همچنین در پنل کاربری شما نیز مبلغ فروش قابل رویت می باشد و شما هر هفته پنج شنبه می توانید وجه خود را درخواست تا نهایتا ۲۴ ساعت بعد از درخواست سریعا وجه مورد نظر به حساب شما واریز گردد. دقت کنید ۲۰ درصد مبلغ کل فروش ایده متعلق به سایت بوده و ۸۰ درصد باقیمانده به شما تعلق دارد.