دوره پیشرفت طلایی

دوره پیشرفت طلایی

دسته بندی: -

قیمت: 200000 تومان

تعداد نمایش: 1560 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 28 آبان 1396

به روز رسانی در: 7 آذر 1396

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

200000 تومان – خرید

سلام. سروش خادمی هستم ادمین کانال میلیاردرهای آینده ایران و همچنین مدیر تیم تبلیغاتی میلیاردرها با سابقه کسب درآمد میلیونی از تلگرام و همچنین با سابقه به درآمد رساندن میلیونی بسیاری از افراد شما را به مطالعه مطالب زیر دعوت می نمایم.

حتما شنیده اید که ادمینهای تلگرامی روزانه درآمدهای سرشاری از محل تبلیغات و فروش محصولات دارند و بسیاری از سایتها و کانالها نیز پکیج های زیادی را به جهت کسب درآمد از تلگرام با روشهای مختلف عرضه نموده اند.

مشکل اینجاست که شما پس از دریافت بسته های آموزشی با حجم زیادی از اطلاعاتی مواجه خواهید شد که باعث سردرگمی شما خواهد گردید و بسیاری از خریداران پکیجها پس از دریافت پکیجها و بعد از مدت کوتاهی به دلیل عدم تجربه کافی دچار سرخوردگی شده و در همان اوایل فکر می کنند که نمی توانند از تلگرام درآمدی کسب کنند. همچنین بسیاری از افراد دوست دارند تا به سرعت پیشرفت کرده و بدون صرف زمان زیاد و در مدت زمانی کوتاه به درآمد برسند.

لذا قصد دارم تا در یک دوره فشرده و جامع بهترین و سریعترین روشهای پیشرفت و همچنین درآمدزایی از تلگرام را با کمترین هزینه ممکن به شما دوستان و هموطنان عزیزم به صورت آنلاین آموزش دهم و تضمین می دهم که دقیقا بعد از اتمام دوره فقط با صرف یک ساعت زمان در روز به درآمد خواهید رسید و پس از اتمام دوره نیز در صورت اجرای کامل تمام روشهای آموزش داده شده به جهت پیشرفت کانال ، به درآمد میلیونی خواهید رسید. درآمدی که خیلی از افراد آرزوی آن را دارند و شما به راحتی پس از مدت کوتاهی به این سطح درآمد و حتی بالاتر از آنچه که فکرش را کنید خواهید رسید. مدت زمان این دوره یک هفته می باشد و شما به صورت آنلاین و روزانه آموزشهای لازم را از بنده خواهید دید و دقیقا بعد از یک هفته با انجام روشهای پیشرفت کانال تلگرامی به درآمد خواهید رسید.

هزینه واقعی این دوره ارزشمند بالای یک میلیون تومان می باشد و ما به دلیل اینکه همه افراد با هر سطح مالی توانایی خرید و شرکت در این دوره جامع را داشته باشند 90 درصد تخفیف ویژه به مدت محدود در نظر گرفتیم تا سهمی هر چند کوچک در اشتغالزایی هموطنان عزیزمان داشته باشیم. هزینه ای که معمولا برای یک پکیج آموزشی از شما دریافت می شود و اینبار شما در یک دوره حرفه ای با این هزینه شرکت خواهید نمود و پس از دوره نیز از پشتیبانی دائمی ما در تیم تبلیغاتی میلیاردرها بهره مند خواهید شد.

پس از خرید دوره یک آیدی تلگرامی برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید هماهنگی های لازم را با آن آیدی انجام دهید

حتی اگر مسیر زندگی یک نفر را تغییر دهیم ، همین برای ما کافیست…

سروش خادمی / مدیر تیم درآمدزایی میلیاردرهای آینده ایران

پاسخ دهید